[rev_slider alias=“promotion_auto“ /]
[rev_slider alias=“promotion_auto2″ /]

POVINNÉ RUČENÍ JE OPRAVDU POVINNÉ

ALE DÍKY MODUL SERVISU VÁS NEZRUINUJE

ŠKODA SUPERB

POVINNÉ RUČENÍ JIŽ OD 1800 KČ/ROK

POVINNÉ RUČENÍ

Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (neboli povinné ručení) musí mít sjednané každý vlastník vozidla zapsaného v registru vozidel. Tuto povinnost mu ukládá zákon 168/1999 Sb. V případě, že způsobíte nehodu, budou z povinného ručení hrazené škody vzniklé na zdraví, na věcech a ušlý zisk poškozeným. Minimální limity (dané zákonem 168/1999 Sb.) jsou 35 mil. Kč pro újmy na zdraví a 35 mil. Kč pro škody na majetku. V současnosti ale všechny pojišťovny nabízí limity mnohonásobně vyšší, které dostatečně pokryjí i závažnější dopravní nehody.

HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ

Havarijní pojištění chrání Vaše vozidlo, tedy Váš majetek. V případě sjednání úplné varianty havarijního pojištění (allrisk) je Vaše vozidlo chráněno před všemi riziky, na která si vzpomenete, např. havárie, odcizení vozidla nebo jeho části, vandalismus, živelní pohroma nebo střet a poškození zvěří. U novějších vozidel je také možné sjednat navíc GAP pojištění, které Vám i po několika letech zaručí, že v případě, kdy přijdete o vozidlo (totální škoda  nebo odcizení), Vám pojišťovna vyplatí částku, za kterou jste vůz pořídili.

DOPLŇKOVÁ POJIŠTĚNÍ

Kromě základních pojištění, povinného ručení a havarijního pojištění, můžete svůj majetek ještě lépe zabezpečit pomocí doplňkových pojištění. Mezi ně patří například velmi často žádané pojištění skel vozidla, živelních pohrom, pojištění střetu se zvěří nebo náhradního vozidla. Je však možné sjednat i méně rozšířená pojištění, jako je pojištění zavazadel, sportovní výbavy, právní ochrany nebo připojištění pneumatik a ráfků.

FINANCOVÁNÍ AUT

Nabízíme Vám výhodné financování vozidel. Umíme zajistit operativní leasing, finanční leasing i úvěr, v dnešní době nejpoužívanější formu financování nákupu vozidel.